Відділення анестезіології та інтенсивної терапії

Контактна інформація

Розташоване на 3-му поверсі І корпусу

 

Послуги відділення

Відділення анестезіології та інтенсивної терапії (ВАІТ) з операційними розташоване на 3-му поверсі і є одним із структурних підрозділів Центру. Його основне завдання – забезпечення безпеки і комфорту пацієнтів при проведенні оперативних втручань і різних інвазивних процедур. Для цього широко використовуються прогресивні медичні технології при наданні анестезіологічної допомоги під час оперативних втручань. Це використання сучасних анестетиків і їх дозування за допомогою спеціальних шприцевих насосів, штучна вентиляція легенів через ларингеальну маску, епідуральне знеболення як компонент загальної анестезії та знеболення після операції.

Розгорнуто 6 ліжок інтенсивної терапії, існує цілодобовий пост спостереження сестри медичної-анестезиста, чергують лікарі-анестезіологи.

Всі лікарі-анестезіологи відділення АІТ вищої кваліфікаційної категорії, є кандидат медичних наук. Лікарі мають великий досвід роботи в багатопрофільних лікарнях, володіють усіма необхідними діагностичними методиками і алгоритмами роботи з важкими пацієнтами.

За останні роки проведений якісний ремонт приміщень операційного блоку, змонтована сучасна система вентиляції, операційна №2 адаптована під технології екстракорпорального запліднення (ЕКЗ). Проведено до оснащення ендоскопічним обладнанням, дихальною апаратурою фірм «Drager medical» і «Mindray». Закуплені ендоскопічна стійка фірми «Rudolf», УЗД апарат експертного класу, озоновий стерилізатор, УФ-камери для зберігання стерильного ендоскопічного інструментарію, УЗ-мийки інструментарію, кисневі концентратори, монітори пацієнта і пульсоксиметри, портативний електрокардіограф та дефібрилятори. В 2019 році ремонт здійснений і в палатах інтенсивної терапії.

Для комплексного лікування імунних форм безпліддя у відділенні проводиться дискретний плазмаферез. Це дієва методика «очищення» крові від шкідливих речовин за рахунок видалення (ферезу) частини плазми крові. Проводиться виключно за медичними показами за направленням лікаря.

Запис на прийом

Завідувач відділу

Потужна команда, що працює для вашого здоров'я

Воробйов Роман Олександрович

Персонал

Відоменко Андрій Васильович

Олійник Петро Петрович

Hits: 3443