Відділення анестезіології та інтенсивної терапії

Контактна інформація

Розташоване на 3-му поверсі І корпусу

 

Послуги відділення

Відділення анестезіології та інтенсивної терапії (ВАІТ) з операційним блоком розташоване на 3-му поверсі і є одним із структурних підрозділів Центру. Його основне завдання – забезпечення безпеки і комфорту пацієнтів при проведенні оперативних втручань і різних інвазивних процедур. Для цього широко застосовуються сучасні медичні технології при проведенні анестезіологічної допомоги під час оперативних втручань. Це використання сучасних анестетиків і їх дозування за допомогою спеціальних шприцевих насосів, штучна вентиляція легенів крізь ларингеальну маску, епідуральне знеболення як компонент загальної анестезії та знеболення після операції.

Розгорнуто 6 ліжок інтенсивної терапії, працює цілодобовий пост спостереження сестри медичної-анестезиста, чергує лікар-анестезіолог.

За останні роки проведений якісний ремонт приміщень операційного блоку, змонтована сучасна система вентиляції, операційна №2 адаптована під технології екстракорпорального запліднення (ЕКЗ). Проведено до оснащення ендоскопічним обладнанням, дихальною апаратурою фірм «Drager medical» і «Mindray». Закуплена ендоскопічна стійка фірми «Rudolf», озоновий стерилізатор, УФ-камери для зберігання стерильного ендоскопічного інструментарію, УЗ-мийки інструментарію, кисневі концентратори, монітори пацієнта і пульсоксиметри, портативний електрокардіограф та дефібрилятори. Ремонт здійснений і в палатах інтенсивної терапії.

Всі лікарі-анестезіологи  відділення АІТ мають вищу кваліфікаційну категорію, є кандидат медичних наук. Лікарі мають великий досвід роботи в багатопрофільних лікарнях, володіють усіма необхідними діагностичними методиками і алгоритмами роботи з будь-якими пацієнтами.

Для комплексного лікування імунних форм безпліддя у відділенні проводиться дискретний плазмаферез. Це дієва методика «очищення» крові від шкідливих речовин за рахунок видалення (ферезу) частини плазми крові. Проводиться виключно за медичними показами за направленням лікаря.

Запис на прийом

Завідувач відділу та персонал

Потужна команда, що працює для вашого здоров'я

Воробйов Роман Олександрович

Воробйов Роман Олександрович

Воробйов Роман Олександрович

Воробйов Роман Олександрович