Відділення анестезіології та інтенсивної терапії

Контактна інформація

Розташоване на 3-му поверсі І корпусу

 

Послуги відділення

Відділення анестезіології та інтенсивної терапії (ВАІТ) з операційними є одним із структурних підрозділів Центру. Його основне завдання – забезпечення безпеки і комфорту пацієнтів при проведенні оперативних втручань і різних інвазивних процедур. Для цього широко використовуються прогресивні медичні технології при проведенні анестезіологічної допомоги під час оперативних втручань. Це: використання сучасних анестетиків і їх дозування за допомогою інфузоматів, штучна вентиляція легень через ларингеальну маску, епідуральне знеболення як компонент загальної анестезії та знеболення після операції.

Для комплексного лікування імунних форм безпліддя у відділенні проводиться дискретний плазмаферез.

Розгорнуто 6 ліжок інтенсивної терапії, існує цілодобовий пост спостереження сестри медичної-анестезиста, чергує лікар-анестезіолог.

За останні 3 роки проведено капітальний ремонт приміщень оперблоку, операційна №2 адаптована під технології екстракорпорального запліднення (ЕКЗ). Проведено дооснащення ендоскопічним обладнанням, дихальною апаратурою фірми «Drager medical». Закуплено ендоскопічна стійка фірми «Rudolf», озоновий стерилізатор, УФ-камери для зберігання стерильного ендоскопічного інструментарію, УЗ-мийки інструментарію, кисневі концентратори, монітори стану пацієнта і пульсоксиметри, портативний електрокардіограф та дефібрилятор. Капітальний ремонт в 2016 році проведено і в палатах інтенсивної терапії.

Лікарі-анестезіологи, які працюють у відділенні, мають першу та вищу кваліфікаційну категорію, мають великий досвід роботи в багатопрофільних лікарнях, володіють усіма необхідними діагностичними методиками і алгоритмами роботи з важкими пацієнтами.

Запис на прийом

Завідувач відділу та персонал

Потужна команда, що працює для вашого здоров'я

Воробйов Роман Олександрович

Воробйов Роман Олександрович

Воробйов Роман Олександрович

Воробйов Роман Олександрович